Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Zdzich Rabenda - "Polska nieznana" (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

poniedziałek 25.02.2019 godz. 10:15 - Gryfiński Dom Kultury

Warsztaty mające na celu bliższe poznanie naszego kraju na wielu płaszczyznach. W trakcie spotkania uczestnicy usłyszą ciekawostki związane z różnymi miejscami w Polsce, poszerzą swoją wiedzę historyczną i geograficzną, dowiedzą się wiele o mniejszościach etnicznych i wyznaniowych zamieszkujących różne tereny naszego kraju oraz poznają tradycje panujące na naszych ziemiach od setek lat.

Zdzich Rabenda - pochodzi z Tychów, z natury włóczęga, a z wyboru antropolog i pedagog ze specjalnością animatora kultury. Ma za sobą ponad 50 odwiedzonych krajów i sporo ambitnych planów na przyszłość. Jestem autorem bloga Takie Tam z Tripa, założycielem grupy Off Travellers, a na co dzień prowadzi firmę TYŚ WIDZIOŁ zajmującą się prelekcjami i warsztatami o tematyce podróżniczej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ma na swoim koncie wiele spektakularnych akcji m.in. przepłynięcie dmuchanym kajakiem Polski spod granicy z Ukrainą do zachodniej granicy kraju - ponad 1200 kilometrów największymi polskimi rzekami Bugiem, Narwią, Wisłą, Brdą, Kanałem Bydgoskim, Notecią, Wartą i Odrą.

Pokazy dla klas 2-3 lub 4-6.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net