Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

degustacja potraw - Kuchnia khmerska

czwartek 21.02.2019 godz. 19:45 - Gryfiński Dom Kultury

Przeciętnemu Europejczykowi często trudno jest odnaleźć różnicę w azjatyckich tradycjach kulinarnych. I nic dziwnego, bo często w granicach jednego kraju czy regionu ścierają się różne wpływy. O kuchni khemrskiej mówi się, że zawiera w sobie wiele elementów tajskich czy wietnamskich. My będziemy starali się na Włóczykiju wyłapać odrębność, opowiedzieć o niej i poczęstować Was tym co w smakach z Kambodży jest wyjątkowe.

Degustację potraw na otwarcie naszego festiwalu przygotuje kucharz pochodzący z Kambodży - Buntchah Dok, a w zestawie dań nie zabraknie zup, deseru, dania głównego oraz przekąsek.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net