Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

- Janusze i Grażyny morsują

niedziela 25.02.2018 godz. 12:00

W sobotę 24 lutego wieczorem odbędzie się Bal Włóczykija. Zostali na niego zaproszeni wybitni goście. Janusz - kreator mody, wielbiciel połączenia białej skarpetki z plastikowym sandałem oraz Grażyna - partnerka Janusza, wybitna piękność z podkreślonym na niebiesko okiem, królowa zakupów i skarbnica wiedzy wszelakiej. Po całonocnej imprezie Janusz z Grażyną tanecznym krokiem poczłapią na lokalną plażę i... pokażą to co w sobie mają najlepszego.

Do kąpania zaproszeni są Janusze i Grażyny z każdego zakątka Gryfina, województwa, kraju czy świata. Uprasza się uprzejmie, aby każdy Janusz i każda Grażyna przyodziali się w to co mają w swojej szafie najlepszego oraz przygotowali sprzęt odpowiedni do plażowania. To będzie wydarzenie, o którym będą pisały wszystkie lokalne brukowce!

Regulamin wydarzenia

1. Festiwal Włóczykij i Zespół Niespokojnych Nóg nie jest organizatorem w sensie prawnym, każdy uczestnik wydarzenia bierze udział w wyjeździe na własną odpowiedzialność oraz ubezpiecza się we własnym zakresie.
2. W wydarzeniu mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
3. Festiwal Włóczykij i Zespół Niespokojnych Nóg nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w czasie trwania wydarzenia spowodowane przez jej uczestników lub osoby trzecie.
4. Podczas wydarzenia zabrania się spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających.
5. Uczestnik wyraża zgodę na publikowanie swojego wizerunku w postaci zdjęć oraz filmów umieszczonych na stronie Festiwal Włóczykij i Zespół Niespokojnych Nóg.
6. Obecność uczestnika podczas wydarzenia jest równoznaczna z faktem, iż zapoznał się z regulaminem wydarzenia i w pełni go akceptuje.

» powrót «

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net