Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Darwina i Jacek Matuszczakowie - Pomorską Drogą św. Jakuba

niedziela 04.03.2018 godz. 16:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Co zrobić gdy chcemy pójść na Camino i pielgrzymować do grobu św. Jakuba a nie możemy pojechać do Hiszpanii? Zapraszamy na odkrywanie Pomorskiej Drogi św. Jakuba. Pielgrzymi Darwina i Jacek Matuszczakowie w 2016 roku przeszli pieszo szlak z Kretyngii na Litwie przez Obwód Kaliningradzki aż na Wolin. Prawie miesiąc wędrówki jakubowym szlakiem po Pomorzu, który wcześniej znali tylko z mapy.

Darwina i Jakub obecnie realizują projekt przejścia wszystkich dróg św. Jakuba w Polsce. Za nimi prawie połowa z 6500 km oznakowanych szlaków Camino w Polsce.

» powrót «

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net