Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Barbara Grzegorzewska - Jak spakować dzieci i wyruszyć w egzotyczną podróż - 3 dzieciaki 2 plecaki

niedziela 04.03.2018 godz. 15:00 - Gryfiński Dom Kultury

Na podstawie własnej, 8-miesięcznej wyprawy do Ameryki Południowej z małymi dziećmi (w wieku 1, 3 i 5 lat) ekipa 3 dzieciaki 2 plecaki opowie o tym, jak zorganizować daleką wyprawę z trójką małych dzieci. Dowiesz się jak zebrać odwagę do takiego wyjazdu, jak przygotować plan i logistykę oraz jak podróżować aby wyprawa była przyjemna dla całej rodziny.

Poznasz najpiękniejsze miejsca w Ameryce Południowej, które można zobaczyć z dziećmi oraz dowiesz się o niekonwencjonalnym sposobie podróżowania po Ameryce Południowej, takim są podróże kamperem oraz korzystanie z Couchsurfing z dziećmi.

» powrót «

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net