Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Piotr Mojżyszek - warsztaty "Ptaki i ludzie. O ptakach w kulturze i ich wpływie na człowieka" (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

piątek 23.02.2018 godz. 12:00 - Gryfiński Dom Kultury

WARSZTATY SKIEROWANE TYLKO DLA GRUP SZKOLNYCH - OD 3 KLASY PODSTAWÓWKI

Opowiemy o ptakach w kulturze Polski i świata, a także o tym czego możemy się od nich nauczyć. Przyjrzymy się ich życiu. Gdzie śpią, dlaczego wędrują, czy lubią się śmiać i tańczyć? Uruchomimy wyobraźnię i każdy stworzy z kolorowych piasków swojego ulubionego ptaka.

» powrót «

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net