Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

- Bal Włóczykija

sobota 24.02.2018 godz. 21:00

BILETY WYPRZEDANE!

Janusze i Grażyny rzadko pojawiają się na festiwalu Włóczykij. Szybciej spotkamy ich na Pikniku Pomidorowym w Jeziorach Wielkich czy na plaży w Pobierowie. Tym razem w ramach integracji ze środowiskiem podróżniczym masowo pojawią się na Balu. Nie będą sami. Towarzyszyć im będą ptaki. Zarówno te egzotyczne, jak i nasz codzienny... drób.

Co jedzą Janusze i Grażyny? Jakiej muzyki słuchają? Ile piwa potrafią wypić i czy na pewno wolą golonkę od kuchni wegetariańskiej? Jaki jest ich związek ze strusiami oraz kolibrem? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas tegorocznego Balu Włóczykija pod hasłem "Janusze i Grażyny w krainie ptaków".

CENY BILETÓW:
- 70,00 zł dla osób bez karnetów
- 35,00 zł dla osób z karnetami

» powrót «

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net