Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Piotr Mojżyszek - warsztaty "Po górach i lasach. Opowieść o kulturze góralskiej, wypasie owiec i serach" (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

wtorek 27.02.2018 godz. 09:30 - Gryfiński Dom Kultury

WARSZTATY SKIEROWANE TYLKO DLA GRUP SZKOLNYCH - OD 3 KLASY PODSTAWÓWKI

W czasie tych warsztatów chcemy przybliżyć kulturę góralską. Opowiemy o najwyższych szczytach, o ludziach gór, zwierzętach, strojach, muzyce, wypasie owiec. Prześledzimy jak wyglądają szałasy pasterskie, czym różnią się dudy od gajdów i co to jest tryk? Poznamy tajniki wyrobu oscypków i nauczymy się rozpoznawać różne rodzaje serów. A wszystko w formie gry multimedialnej.

» powrót «

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net