Włóczykij

Program

11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

ORGANIZATORZY ZASTRZEGAJ膭 SOBIE PRAWO DO ZMIAN W PROGRAMIE.

czwartek 23.02.2017

18:00 - Kasia Biernacka: Eksploracja jaski艅 w d偶ungli Meksyku - OTWARCIE FESTIWALU (Gryfi艅ski Dom Kultury)
19:30 - degustacja: potrawy chi艅skiego Nowego Roku (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:15 - film: Honorowy obywatel (Gryfi艅ski Dom Kultury)

piątek 24.02.2017

10:00 - Ania i Piotr Moj偶yszkowie: warsztaty "Kopalnia Smak贸w" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:00 - Bartek Malinowski: Uwi臋zieni w lodowej rozpaczy. Dhaulagiri. Himalaje. Nepal (Gryfi艅ski Dom Kultury)
17:00 - Natalia Mileszczyk: Twarze Iranu kobiecym okiem (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
17:00 - Tomasz Labus: Kuba no es facil (Gryfi艅ski Dom Kultury)
17:00 - Dorota Chojnowska: Gwatemala - 艣wiat ukryty w cieniu piramid (Piekarnia)
18:00 - Anita Demianowicz: Dooko艂a Polski rowerem (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
18:00 - Izabela Tylkowska, Marcin Grabia: Imposibel Mister, dys is Afrika... (Piekarnia)
18:00 - Kamila Kielar: Laponia - w krainie ludzi, bog贸w i zwierz膮t (Gryfi艅ski Dom Kultury)
19:00 - Stasia Budzisz-Cysewska: 谩 rebours, czyli moje wieloletnie pr贸by zrozumienia Kaukazu (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
19:00 - Grzegorz Smolnik: Pi艂karski folklor (Piekarnia)
19:00 - Andrzej Meller: Wietnam s艂odko-gorzki (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:00 - Tomasz Owsiany: Pod ciemn膮 stron膮 Filipin (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:00 - Andrzej Szypulski: Mardin - pierwsze spotkanie z obc膮 kultur膮. Opowie艣膰 o prze艂amywaniu stereotyp贸w (Piekarnia)
21:30 - koncert: Czes艂aw 艢piewa Solo Act (Gryfi艅ski Dom Kultury)

sobota 25.02.2017

08:00 - wycieczka: Berlin
14:00 - Przemek Kossakowski: Inicjacja (Gryfi艅ski Dom Kultury)
15:00 - Anita Demianowicz: Ko艅ca 艣wiata nie by艂o (Gryfi艅ski Dom Kultury)
15:00 - Kamila Kielar: Laponia - w krainie ludzi, bog贸w i zwierz膮t (Piekarnia)
16:00 - Marcin Stencel, Piotr Dudoj膰: Tratw膮 po Rio Madidi (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:00 - Katarzyna i Karolina Kowalczyk: USA i Meksyk - podr贸偶 po Ameryce P贸艂nocnej (Piekarnia)
16:00 - Andrzej "Saszka" Maziakowski: Mongolia pretekst 2 (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
17:00 - Stasia Budzisz, Tomasz Grzywaczewski : Jeszcze dwa tygodnie temu by艂em ministrem. Histerie rosyjskie (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
17:00 - Andrzej Meller: Libia (Piekarnia)
17:00 - Jakub Rybicki, Pawe艂 Wicher: Greenland Ice Trip (Gryfi艅ski Dom Kultury)
18:00 - Dorota Chojnowska: Szkocja na bambusowym rowerze (Gryfi艅ski Dom Kultury)
18:00 - Agnieszka Zakonek: Czasem nie trzeba na koniec 艣wiata! - Wschodni szlak rowerowy Green Velo (Piekarnia)
18:00 - Karolina Kania: W krainie francuskich absurd贸w (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
19:00 - Aga Rostkowska: Calairs - nielegalny ob贸z dla uchod藕c贸w (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
19:00 - Adam Szostek: ...z desk膮 (Piekarnia)
19:00 - Robert Gondek: Etiopia - g贸ry Semien, kotlina Danakilska (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:00 - Tomasz Jakimiuk: Hulajnog膮 i autostopem z Podlasia do Chin, za gar艣膰 z艂ot贸wek (Piekarnia)
20:00 - Dominik Szmajda: Samotny trawers d偶ungli w Parku Narodowym Odzala-Kokoua (Republika Konga) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:00 - Micha艂 Marciniak: S艂ysza艂em 303 j臋zyki. Czeczenia i Dagestan (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
21:00 - impreza: Bal W艂贸czykija (Zajazd Saga)
21:30 - film: Train To Busan (Gryfi艅ski Dom Kultury)

niedziela 26.02.2017

09:00 - wycieczka: Kamie艅 Pomorski
12:00 - Joanna Urban i przyjaciele: Morsowanie czyli moczenie kija W艂贸czykija (WARSZTATY) (pla偶a nad Odr膮(BEZPŁATNIE)
13:00 - Weronika Gi偶ycka, Krzysztof Gmiter : Projekt T4. Podr贸偶 do historii miejsca (Tawerna na Nabrze偶u Miejskim w Gryfinie(BEZPŁATNIE)
14:00 - Marcin Lewandowski, Szymon Styrczula-Ma艣lak: Zjazd z 6500 m czyli Majesty Muztagh Ata Ski Expedition (Gryfi艅ski Dom Kultury)
14:30 - Weronika Gi偶ycka, Krzysztof Gmiter : Projekt T4. Podr贸偶 do historii miejsca (Tawerna na Nabrze偶u Miejskim w Gryfinie(BEZPŁATNIE)
15:00 - Marcin Korzonek: Polska Prosto Rowerem 2016 - w linii prostej z po艂udnia na p贸艂noc Polski (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:00 - Pawe艂 Szczap: U艂an Bator dla ciekawskich (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
16:00 - Izabela Rosa, Micha艂 Rembas, Andrzej Kra艣nicki: Podziemny Szczecin. Legendarna tajemnica miasta (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:00 - Izabela 呕olnieruk, Micha艂 Ilczuk: Que Pasa czyli 3 miesi膮ce w Ameryce Centralnej (Piekarnia)
17:00 - Teresa Chudecka: Ta艅cz膮ca ze 艢wiatem w Ameryce Po艂udniowej (Gryfi艅ski Dom Kultury)
17:00 - Agnieszka Siejka: Hardangervidda - w krainie bez cienia (Piekarnia)
17:00 - Natalia Gom贸li艅ska: Najd艂u偶szy dzie艅 偶ycia, czyli lato na Svalbardzie (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
18:00 - Agnieszka Stryczek, Pawe艂 Chudzicki: Wakacje na b艂臋dzie (Piekarnia)
18:00 - Bartek Rubik: Indie Po艂udniowe w kalejdoskopie (Gryfi艅ski Dom Kultury)
18:00 - I艣ka Marchwica: Jak kocha膰 Tatry? (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
19:00 - Micha艂 Marek Marcinkiewicz: Planeta Para (Piekarnia)
19:00 - Ania i Piotr Moj偶yszek: Lankijski spos贸b na turyst臋/backpakera/w臋drowca/podr贸偶nika (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
19:00 - Rados艂aw Michalski, Pawe艂 艢redzi艅ski: Chro艅 Puszcz臋 Karpack膮! (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:00 - Jolanta Lisicka: Indonezja w pi臋ciu legendach (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:00 - Urszula Ziober: Rowerowy Dom Kultury - Dooko艂a Granic (Piekarnia)
20:00 - Przemek Pakulniewicz: Mongolia - offroad bez samochodu (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
21:15 - koncert: Ludojad (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)

poniedziałek 27.02.2017

10:00 - Robert "Robb" Maci膮g: warsztaty "Warsztaty chi艅skie" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
10:00 - I艣ka Marchwica: warsztaty "Idziemy w g贸ry! Warsztaty dla dzieci o bezpiecze艅stwie w g贸rach" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
11:30 - Robert "Robb" Maci膮g: warsztaty "Warsztaty chi艅skie" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
11:30 - I艣ka Marchwica: warsztaty "Idziemy w g贸ry! Warsztaty dla dzieci o bezpiecze艅stwie w g贸rach" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
17:00 - Maja Hawranek, Szymon Opryszek: Urugwaj. Drogi do wolno艣ci (Gryfi艅ski Dom Kultury)
18:00 - Robert "Robb" Maci膮g: U艣miechni臋te oczy Syrii (Gryfi艅ski Dom Kultury)
19:00 - Jurek Arsoba : Naddniestrze - tw贸r, potw贸r czy raj na ziemi, czyli czarna dziura Europy (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:00 - film: Kraina O艣wieconych (Gryfi艅ski Dom Kultury)

wtorek 28.02.2017

10:00 - Ania i Piotr Moj偶yszkowie: warsztaty "Mleczny zwierz" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
10:00 - I艣ka Marchwica: warsztaty "Idziemy w g贸ry! Warsztaty dla dzieci o bezpiecze艅stwie w g贸rach" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
11:30 - Robert "Robb" Maci膮g: warsztaty "Dzieci w pracy, zamiast w szkole" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
11:30 - Ania i Piotr Moj偶yszkowie: warsztaty "Mleczny zwierz" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:30 - film: Ostatnie dni miasta (Gryfi艅ski Dom Kultury)
19:00 - spotkanie autorskie: Marek Nied藕wiecki (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:30 - film: Duch Piramidy (Gryfi艅ski Dom Kultury)

środa 01.03.2017

10:00 - Ania i Piotr Moj偶yszkowie: warsztaty "Herbaciany szlak" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
10:00 - Robert "Robb" Maci膮g: warsztaty "Dzieci w pracy, zamiast w szkole" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
11:30 - Robert "Robb" Maci膮g: warsztaty "Dzieci w pracy, zamiast w szkole" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
11:30 - Ania i Piotr Moj偶yszkowie: warsztaty "Herbaciany szlak" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:30 - film: Wej艣cie smoka! (Gryfi艅ski Dom Kultury)
18:30 - film: Pod opiek膮 wiecznego s艂o艅ca (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:30 - film: Cmentarz wspania艂o艣ci (Gryfi艅ski Dom Kultury)

czwartek 02.03.2017

10:00 - Ania i Piotr Moj偶yszkowie: warsztaty "Mleczny zwierz" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
11:30 - Ania i Piotr Moj偶yszkowie: warsztaty "Mleczny zwierz" (MA艁Y W艁脫CZYKIJ - DLA DZIECI) (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:30 - Agnieszka, Jacek i Ada艣 Sztandera: Ze Szczecina do Talina i ciut dalej, czyli Ada艣 jedzie do Rosji (Gryfi艅ski Dom Kultury)
17:30 - Tomasz Kuna, Wanda Nowatorska: Andaluzja - rowerowa w艂贸cz臋ga po starych kolejowych szlakach (Gryfi艅ski Dom Kultury)
18:30 - Jakub Czajkowski: Konno przez Mongoli臋 i Kirgistan (Gryfi艅ski Dom Kultury)
19:30 - Robert i Joachim Czerniakowie: Podr贸偶e do granic (Gryfi艅ski Dom Kultury)
21:00 - koncert: K臋k臋 (Gryfi艅ski Dom Kultury)

piątek 03.03.2017

16:30 - Marek Mi艂oszewski: Wiosenne Pireneje (Gryfi艅ski Dom Kultury)
17:30 - Grzegorz Ozimi艅ski, Maciej Stromczy艅ski: Pacific Crest Trail (Gryfi艅ski Dom Kultury)
17:30 - Tamara Kanecka, Grzesiek Brzoska: Sp贸jrzmy na Meksyk z g贸ry - Iztaccihuatl, Citlatepetl i inne ciekawostki (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
18:30 - Kasia Rodacka: Bia艂y cz艂owiek w afryka艅skich slumsach (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
18:30 - Jacek Jasi艅ski: Cztery Pory Roku w Siodle (Gryfi艅ski Dom Kultury)
19:30 - Szczepan Lig臋za: Ugry藕膰 kawa艂ek 艣wiata (Gryfi艅ski Dom Kultury)
19:30 - 艁ukasz Mizeracki: Opowie艣膰 o Wi艣le (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
20:30 - Arkadiusz "Arun" Milcarz: Arun Gubi Gobi (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:30 - Piotr Czyszpak: Sojuz Absurdu czyli historie z by艂ego ZSRR (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
21:15 - koncert: Mademoiselle Carmel (ODWO艁ANY) (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)

sobota 04.03.2017

09:00 - wycieczka: Nowy Tomy艣l
15:00 - Micha艂 Soroko, Ela, Marcin i 艁ukasz Dobrza艅scy: MotoAmeryka V - Stany Konfederacji (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:00 - rajd: 10. Ekstremalny Nocny Rajd na Orientacj臋 W艂贸czykij Trip Extreme (50 km)
16:00 - Wojciech D膮browski: Na siedem kontynent贸w (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:00 - Marek Klonowski: Kiedy droga jest celem (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
17:00 - Sara Rogowska, Pawe艂 Myszko: Jakie zwierz臋ta mo偶na spotka膰 na pustyni? (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
17:00 - Marta Cwalina-艢liwi艅ska, 艁ukasz 艢liwi艅ski: Nowa Zelandia. Wra偶enia motocyklowych 偶贸艂todziob贸w (Gryfi艅ski Dom Kultury)
17:30 - rajd: 10. Ekstremalny Nocny Rajd na Orientacj臋 W艂贸czykij Trip Extreme (25 km)
18:00 - Zdzich Rabenda: Dmuchanym kajakiem przez Polsk臋. 1200 kilometr贸w rzecznej przygody (Gryfi艅ski Dom Kultury)
18:00 - Wojtek Malicha, Sebastian Hennig: Aventura - autostopowa podr贸偶 przez Ameryk臋 艢rodkow膮 i Po艂udniow膮 (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
19:00 - Michalina Kupper: O艣miomiesi臋czna w艂贸cz臋ga po Oceanii (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
19:00 - Krzysztof Deszczy艅ski: Kolory deszcza... Birma (Gryfi艅ski Dom Kultury)
20:00 - Ma艂gorzata i Micha艂 Brezde艅: Kierunek na Wsch贸d. Gdzie nas poniesie? (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
20:00 - Krzysztof Suchowierski: Drogami Pami臋ci (Gryfi艅ski Dom Kultury)
21:15 - koncert: Dubska (Gryfi艅ski Dom Kultury)
21:15 - koncert: 呕贸艂te Kalendarze (Gryfi艅ski Dom Kultury)

niedziela 05.03.2017

09:00 - wycieczka: Podziemny Szczecin
11:00 - Joanna Urban i przyjaciele: Morsowanie czyli moczenie kija W艂贸czykija (WARSZTATY) (pla偶a nad Odr膮(BEZPŁATNIE)
15:00 - Justyna i Pawe艂 Grzeg贸艂kowscy: Malezja z p贸艂torarocznym dzieckiem (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
15:00 - Wies艂aw Seidler, Marek Strzelichowski : Polskie i europejskie 艣r贸dl膮dowe drogi wodne - tratw膮 i szkut膮, Sanem i Wis艂膮, do Gda艅ska, Szczecina i Orleanu (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:00 - Szymon Banaszczyk: Kungsleden (Gryfi艅ski Dom Kultury)
16:00 - Marta Cwalina-艢liwi艅ska, 艁ukasz 艢liwi艅ski: Islandia. Jasna strona nocy (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
17:00 - Weronika 艁ukaszewska i S艂awomir Sanocki: 艁uk Karpat 2015 (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
17:00 - Stanis艂aw 艁ubi艅ski: Dwana艣cie srok za ogon (Gryfi艅ski Dom Kultury)
18:00 - 艁ukasz Pyfel, 艁ukasz Staniszewski, Emil Zieleniewicz : Rowerem z Junnanu do Syczuanu przez G贸ry Sinotybeta艅skie (Gryfi艅ski Dom Kultury)
18:00 - Maciej Gil: Podr贸偶e 艣ladami kin (Klub Festiwalowy W艂贸czykija)
19:00 - W艂odek "Paprodziad" Dembowski: Paprow臋dr贸wki (Gryfi艅ski Dom Kultury)



PODCZAS FESTIWALU ZOBACZYSZ TAKŻE WYSTAWY

Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij12. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij11. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij10. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij9. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij8. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij7. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij6. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij5. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij4. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij3. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij2. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij1. Gryfi艅ski Festiwal Miejsc i Podr贸偶y W艂贸czykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net