Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Sprzedaż biletów jednodniowych oraz na koncerty i wycieczki

12. edycja Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij zbliża się wielkimi krokami. Od wtorku 6 lutego rozpocznie się sprzedaż biletów jednodniowych oraz na koncerty i wycieczki. W tym roku festiwalowe autobusy wyjadą na ziemię łobeską, do Międzychodu oraz do Greifswaldu. Odbędzie się także zimowa kajakowa wyprawa po Międzyodrzu. Na festiwalowych scenach wystąpią m.in. zespoły: Raz Dwa Trzy, Kaliber 44, Ragnar Ólafsson.

Terminy koncertów znajdują się na stronie www.wloczykij.com/index.php?plik=kategoria&pokaz_kat=k. natomiast terminy wycieczek można znaleźć na stronie www.wloczykij.com/index.php?plik=kategoria&pokaz_kat=c. Wszystkie ceny zostały podane na stronie www.wloczykij.com/index.php?plik=bilety_karnety.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net