Włóczykij

Zgłoszenia

Na początek wyjaśnijmy sobie, że nie jesteśmy normalnym festiwalem. Nie mamy formularza zgłoszeniowego i nie interesuje nas kwestionariusz. To ile kilometrów zrobiliście na rowerze czy hulajnodze też nie ma większego znaczenia. Nie ważne jest również to jak daleko pojechaliście. Istotą jaki jest wasz stosunek i postawa do tego co widzieliście. Interesuje nas przede wszystkim wasza wyobraźnia, pomysłowość oraz dobra energia, którą chcielibyśmy się wymienić. Nie bez znaczenia jest również to na co się wasza wyprawa później przełożyła i co ze swoim doświadczeniem robicie.

Wysyłając do nas zgłoszenie napiszcie po prostu krótkiego mejla o tym, o czym chcielibyście opowiedzieć. Pamiętajcie, że czasami można wyjść z domu, siedzieć przez kilka dni na jabłonce i zobaczyć więcej niż jadąc na drugi koniec świata.

Na opis i materiały (4-5 fotografii) czekamy pod adresem: fluxoplazma@gmail.com.

Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - wloczykij@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net