Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Robert 'Robb' Maciąg - wykład "Religie świata" (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

wtorek 01.03.2016 godz. 09:00 - Gryfiński Dom Kultury

Kim są, w co wierzą Muzułmanie i ilu mieszka ich w Polsce? Kim są Buddyści? Jak zachować się w świątyniach by nikogo nie urazić? Dlaczego krowy w Indiach są święte? Świat jest pełen różnorodnych religii - poznajmy je!

W trakcie wykładu dzieci poznają historię i podstawy islamu, hinduizmu i buddyzmu oraz różnice w zwyczajach i podstawach wiary. Wykład jest przygotowany "z poziomu dziecka" - na zdjęciach i filmach dominują dzieci. Wybrane dzieci zapraszane są na scenę by przebrać się za irańskich uczniów lub użyć buddyjskich młynków modlitewnych itp.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - wloczykij@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net