Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Robert 'Robb' Maciąg - wykład "Dzieci świata" (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

poniedziałek 29.02.2016 godz. 09:00 - Gryfiński Dom Kultury

Co robią dzieci w Nepalu po szkole? Jak wygląda gimbus w Indiach? A czy oni mają takie same podręczniki? Jak Chińczycy mówią "dzień dobry"? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi na najbliższym wykładzie o dzieciach świata. Posłuchacie legend, obejrzycie slajdy, wysłuchacie historii z Indii, Chin, Syrii i kilku innych krajów.

W trakcie wykładu dzieci dowiedzą się jak mieszkają, jak pracują, jak uczą się i jak bawią dzieci z Indii, Chin, Iranu, Pakistanu, Laosu,Turcji i Tadżykistanu. Przedstawimy również ich naturalne środowisko - domy oraz zwierzęta. W międzyczasie dzieci uczą się powitań po chińsku, nepalsku, turecku i laostańsku.

To ponad godzinny wykład z różnych zakątków świata prezentujący dzieciom życie ich rówieśników. Nie tylko zabawę ale i obowiązki pracy i szkoły. Jest on utrzymany w formie dialogu z dziećmi.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - wloczykij@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net