Włóczykij

Dojazd

10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Do Gryfina można dojechać na kilka sposobów.

SAMOCHÓD
- Ze Szczecina dojazd drogą krajową nr 31 lub przez Niemcy, jadąc od strony Przecławia przez Kołbaskowo, przejście graniczne w Rosówku i przejście graniczne Gryfino-Mescherin.
- Jadąc od strony Chojny, Kostrzyna nad Odrą należy poruszać się drogą krajową nr 31.
- Jadąc od strony Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa jedziemy drogą ekspresową S3 i dalej autostradą A6 (bezpłatna) zjeżdżamy we wsi Radziszewo (zjazd o nazwie Szczecin Klucz) na drogę krajową nr 31.
- Jadąc od strony Kołobrzegu, Koszalina, Gdańska udajemy się drogą krajową nr 6, z której zjeżdżamy na drogę ekspresową S3 i dalej autostradą A6 (bezpłatna) zjeżdżamy we wsi Radziszewo (zjazd o nazwie Szczecin Klucz) na drogę krajową nr 31.
- Jadąc od strony Stargardu, Piły, Bydgoszczy najlepiej podróżować drogą krajową nr 10 aż do samego Szczecina. Potem wjechać na autostradę A6 (bezpłatna) i zjechać we wsi Radziszewo (zjazd o nazwie Szczecin Klucz) na drogę krajową nr 31.
- Jadąc od strony Gorzowa, Zielonej Góry, Wrocławia, najlepiej skorzystać z drogi ekspresowej S3. Zjazd następuje we wsi Gardno. Stąd jedziemy drogą wojewódzką nr 120.
- Jadąc od strony Poznania, Łodzi, Warszawy najszybciej dojechać autostradą A2 (płatna), potem drogą ekspresową S3. Zjazd następuje we wsi Gardno. Stąd jedziemy drogą wojewódzką nr 120.

POCIĄG
Rozkład jazdy pociągów znajduje się na stronach:
- ODJAZDY pociągów z Gryfina
- PRZYJAZDY pociągów do Gryfina
Podróż ze Szczecina trwa 23 minuty. Bilet kosztuje 6,50 zł (normalny).

BUS
Ze Szczecina z przystanku przy dworcu kolejowym Szczecin Główny do Gryfina (zatrzymuje się tylko w centrum miasta) odjeżdża jeden prywatny przewoźnik bus - Wektor. Kursuje on na trasie Chojna-Szczecin-Chojna. Rozkład jazdy znajduje się na stronie www.wektor-bus.pl. Podróż ze Szczecina trwa 40 minut. Bilet kosztuje 6,00 zł.

AUTOBUS
Ze Szczecina z dworca autobusowego PKS kursują autobusy podmiejskie (linia numer 1A) obsługiwane przez przedsiębiorstwo PKS Szczecin. Rozkład jazdy z przystanku "Szczecin dworzec autobusowy" jest dostępny na stronie www.pksszczecin.info/download_doc.php?lang=pl&id_dokumentu=365. Podróż ze Szczecina trwa 50 minut. Bilet kosztuje 5,80 zł (normalny). Posiadając większy bagaż (plecak, torba podróżna, walizka itp.) należy KONIECZNIE dokupić bilet bagażowy u kierowcy (1,5 zł/szt). W Gryfinie należy wysiąść na przystanku o nazwie "Gryfino, ul. Flisacza". W drogę powrotną do Szczecina należy wsiąść już na innym przystanku, który zwie się "Gryfino, ul. Szczecińska". Rozkład jazdy autobusów z tego przystanku znajduje się na stronie www.pksszczecin.info/download_doc.php?lang=pl&id_dokumentu=414.

Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - wloczykij@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net