Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

spotkanie autorskie - Joanna Szyndler

piątek 22.02.2019 godz. 19:30 - Gryfiński Dom Kultury

Joanna Szyndler regularnie od 2010 r. jeździ na Kubę. Jest dziennikarką i reporterką, od 2012 r. redaktorką naczelną miesięcznika "Podróże". Pod koniec 2018 roku ukazała się jej książka reporterska "Kuba - Miami. Ucieczki i powroty".

To będzie rozmowa o Kubie, a właściwie o Kubańczykach, ich codziennym życiu, zmaganiach, ucieczkach z wyspy i powrotach. Przez lata Kubańczycy na tratwach zbitych z desek, styropianu i dętek ruszali przez Cieśninę Florydzką, by zacząć nowe życie w Miami. Tam powstała Mała Hawana. Joanna Szyndler opowie o tym, jak zmienia się Kuba, jak może wyglądać jutro i z chęcią dołączy informacje praktyczne, jak podróżować po wyspie na własną rękę.

» powrt «

Spotkania autorskie na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net