Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Sprzedaż biletów jednodniowych oraz na koncerty i wycieczki

12. edycja Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij zbliża się wielkimi krokami. Od wtorku 6 lutego rozpocznie się sprzedaż biletów jednodniowych oraz na koncerty i wycieczki. W tym roku festiwalowe autobusy wyjadą na ziemię łobeską, do Międzychodu oraz do Greifswaldu. Odbędzie się także zimowa kajakowa wyprawa po Międzyodrzu. Na festiwalowych scenach wystąpią m.in. zespoły: Raz Dwa Trzy, Kaliber 44, Ragnar Ólafsson.

Terminy koncertów znajdują się na stronie www.wloczykij.com/index.php?plik=kategoria&pokaz_kat=k. natomiast terminy wycieczek można znaleźć na stronie www.wloczykij.com/index.php?plik=kategoria&pokaz_kat=c. Wszystkie ceny zostały podane na stronie www.wloczykij.com/index.php?plik=bilety_karnety.

» powrót «

na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Międzyodrza
Gryfiński Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net