Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

- Wyniki i relacja z Włóczykij Trip Extreme 2015

W nocy, z soboty na niedzielę 28 lutego na 1 marca 2015, odbyła się ósma edycja nocnego rajdu na orientację Włóczykij Trip Extreme. Odprawa odbyła się w Gryfinie, ale na faktyczne miejsce rozpoczęcia zawodów zawodników przewieziono autobusami. Start miał miejsce w Bielicach. W zawodach na obu trasach 50 i 100 km łącznie wystartowało 273 uczestników. Rajd zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację.

(Foto: Andrzej Kraśnicki jr)

(Foto: Andrzej Kraśnicki jr)

Najlepszy na trasie 50 km okazał się Michał Jędroszkowiak z czasem 4 godzin 29 minut. Natomiast na trasie 100 km najlepsi okazali się Andrzej Buchajewicz i Robert Kędziora z czasem 12 godzin 32 minut. Najlepszy gryfinianin na dystansie 50 km - Andrzej Urbański - uplasował się na 6 miejscu z czasem 5 godzin 55 minut. Na trasie 100 km wyzwania nie podjął żaden mieszkaniec Gryfina. Gminę Gryfino na tym dystansie reprezentował Marcin Kłopotek z Bartkowa (11 miejsce, czas 19 godzin 26 minut).


DO POBRANIA:

Oficjalne wyniki dla trasy 50 km i 100 km (.XLS 106 kb)

Wariant organizatora (50,08 km) i zwycięzcy na trasie 50 km (kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć)
Włóczykij

Wariant organizatora (100,2 km) i zwycięzcy na trasie 100 km (kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć)
Włóczykij

» powrt «

Włóczykij Trip Extreme na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net