Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Olga Lutsenko, Mirek Kozłowski - Szczytowanie na Kazbek-u

piątek 27.02.2015 godz. 18:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Pomysł na Kazbek narodził się w styczniu 2014 roku. Czyżby ułańska fantazja? Naszą najwyższą górą do tej pory były Rysy. Kazbek jest dwa razy wyższy. Ale czemu nie, takie był nasze marzenie. Dzielimy się naszymi wrażeniami tylko po to, aby pokazać, że można, a nawet trzeba realizować marzenia. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze.

Oprócz samego wejścia na Kazbek, który był naszym głównym celem, poznaliśmy gruzińskie wybrzeże czarnomorskie, smaki lokalnych specjalności, gruzińską gościnność, zwiedziliśmy stolicę kraju i doceniliśmy sprzyjającą pogodę.

W Gruzji spędziliśmy tylko 17 dni, zdecydowanie za mało, by w pełni poznać ten piękny kraj i jego pogodnych mieszkańców. Traktujemy to, jako początek przygody z Gruzją, ponieważ w tym roku, część z nas zamierza tam wrócić. Jacy są Gruzini? Już na samym początku naszej przygody, wsiadając do taksówki na lotnisku, taksówkarz rozdał nam plastikowe kubeczki i dał butelkę domowego wina mówiąc GAUMARDŻOS (życzę Ci zwycięstwa). Innym razem, pewien pan z policji kryminalnej postawił na nogi całe Batumi, by odnaleźć saszetkę z dokumentami, portfelem i telefonem, która zaginęła Oldze. O tym i innych naszych gruzińskich przygodach opowiemy na naszej prezentacji, na którą serdecznie zapraszamy.

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net