Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Spaleoklub Bobry - Korona Podziemi

niedziela 01.03.2015 godz. 17:00 - Gryfiński Dom Kultury

Od ponad dwudziestu lat grotołazi ze Speleoklubu Bobry Żagań konsekwentnie realizują autorski projekt "Korona Podziemi" czyli zdobywają najgłębsze (400 m i więcej) studnie jaskiniowe świata. Zaczęli w roku 1994 od Hadesu w Alpach Austriackich, wówczas najgłębszej znanej studni świata (-455 m). Obecnie mają na koncie 12 z 14. Kiedy jednak wydaje im się, że są już blisko celu i zakończenia projektu, dowiadują się o odkryciu gdzieś na świecie kolejnej studni. Czyżby więc miała to być niekończąca się przygoda?

Podczas festiwalu zobaczymy trzy krótkie filmy opowiadające o jaskiniowych wyprawach zorganizowanych w ramach "Korony Podziemi" na Papuę Nową Gwineę (2008), do Chin (2012) i najnowszy, z działalności w Abchazji (2014).

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net