Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Angelika Charycka - W trampkach przez Kanadę

piątek 27.02.2015 godz. 19:00 - Gryfiński Dom Kultury

Niemal 16 000 km autostopem przez dziką Kanadę. To jest możliwe także dla kobiety! Czy jest to niebezpieczne? Wróciłam, więc warto było zaryzykować.

Chcecie dowiedzieć się jak złapać na stopa helikopter czy motocykl? Czy w Kanadzie rzeczywiście jest więcej niedźwiedzi niż ludzi? Czy potulny szop może być szkodliwy? Jak okiełznać skunksa? Czy Indiańskie tańce są trudne? Czym się różnią w zależności od regionu Kanady? Jak wygląda życie w rezerwatach i sytuacja Indian w dzisiejszych czasach? Co to jest PowWow, Potlatch czy Sundance? Kto może uczestniczyć w takich uroczystościach? Czy na preriach są jeziora? Jak reaguje kanadyjska policja na autostopowiczów?

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net