Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Cezary Aszkiełowicz, Andrzej Kraśnicki jr - Mała wyprawa, a cieszy. Rowerem po okolicach Szczecina

niedziela 22.02.2015 godz. 14:00 - Gryfiński Dom Kultury

Bez wielkich przygotowań, sponsorów, z sakwą, góra dwiema. Wyruszamy na całodzienne, czasem kilkudniowe wycieczki tak blisko Szczecina, że wydaje się to mało porywające. Nic bardziej mylnego. Znakomite dla rowerów turystycznych leśne drogi w Puszczy Wkrzańskiej prowadzą do zaskakujących miejsc, a wystarczy się nieco zapędzić by znaleźć się na znakomitych, niemieckich drogach rowerowych.

Gdzie w okolicy Szczecina pojechać rowerem na cały dzień? A gdzie na kilka dni by nie odjeżdżając za daleko zobaczyć mnóstwo atrakcji, piękne widoki, zmieścić się w skromnym budżecie i nie spać pod mostem? O swoich solowych wypadach i wspólnym rajdzie opowiedzą dwaj kumple z jednej firmy - fani przemieszczania się rowerem zarówno po centrum Szczecina jak i dla relaksu nieco dalej.

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net