Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Mateusz Waligóra - Walkabout. Rowerem przez Canning Stock Route

niedziela 22.02.2015 godz. 16:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

"Walkabout, to czas gdy młodzi Aborygeni podążając zgodnie z pradawnymi "pieśniami stworzenia" uczą się samodzielnego życia w buszu. Czuję, że wszystko czego nauczyłem się dotychczas w życiu - całą wiedzę o przetrwaniu, geografii, ale przede wszystkim swoim ciele i psychice wykorzystuję właśnie teraz, w trakcie rowerowego trawersu Canning Stock Route. Czuję, że to mój walkabout."

W trakcie prelekcji Mateusz Waligóra opowie o samotnym rowerowym trawersie jednego z najtrudniejszych szlaków wytyczonych na Ziemi - Canning Stock Route w Australii Zachodniej.

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net