Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Darwina i Jacek Matuszczakowie - Pieszo przez Gruzję do grobu św. Nino

niedziela 01.03.2015 godz. 16:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Darwina i Jacek Matuszczakowie pielgrzymowali już pieszo przez Kubę, do Rzymu i Santiago de Compostela oraz na Camino Polaco. Na Włóczykiju opowiedzą o swojej pieszej wędrówce przez Gruzję do grobu św. Nino, patronki Gruzji i Gruzinów, którą odbyli w wakacje 2014 roku. Ponad 600 km drogi z dala od uczęszczanych przez turystów szlaków, w trakcie której modlili się o pokój na całym Zakaukaziu.

W czasie wędrówki zamierzali pisać dziennik pielgrzymki. Wyszło inaczej bo sami nie napisali ani słowa. Powstał za to niezwykły dziennik - obraz pielgrzymki, odczucia i myśli ludzi, których spotkali po drodze.

Więcej o odbytych pielgrzymkach na ich blogu www.naszewedrowanie.blogspot.com

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net