Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Piotr Bodera - Z Japonii do Nowej Zelandii - półroczna wyprawa Nerda w Podróży

sobota 21.02.2015 godz. 16:00 - Piekarnia

Nerd w Podróży zaprasza na jedyną w swoim rodzaju opowieść o fascynującej przygodzie na skraju mapy. Wyprawa zaczęła się od pięknego Kraju Kwitnącej Wiśni, trwała przez równie urokliwy Tajwan, Hong Kong, Wietnam, Tajlandię, Malezję i Singapur, aż po słoneczną Australię i zakończyła się w zielonej Nowej Zelandii.

Czy dzieci na Tajwanie wiedzą kim jest Jan Paweł II? Ile osób mieści się w puri-kurze (japońskiej maszynie do robienia super-selfie)? Kogo można spotkać w Hong Kongu? Czy w Australii mają szybki internet? Dlaczego w Wietnamie nie ma kawiarenek internetowych? Ile nietoperzy znajduje się w hinduskiej jaskini Batu koło Kuala Lumpur? Czy bezpiecznie jest spać na plaży z nowozelandzkimi fokami?

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net