Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Mariusz Samól - One way ticket

niedziela 01.03.2015 godz. 18:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Początkowy plan Mariusza zakładał dość "standardową" trasę Azji Pd.-Wschodniej i powrót po trzech miesiącach przez Chiny i Mongolię. Na zakończenie ostatni etap koleją transsyberyjską. Życie napisało jednak nieco odmienny scenariusz. Przedłużyło się. I to mocno. Zamieszkał w Chinach na jakiś czas, i już z towarzyszką podróży, przez Indie, Nepal i Bliski Wschód, autostopem wrócił do Polski po 14 miesiącach.

Mariusz opowie o tym jak podróżowanie stało się życiem i jak udało mu się rozwiązać trudności finansowe. Do tego wiele ciekawych historii z drogi, autostop w Chinach, biwakowanie w Mongolii na śniegu, włamanie w Kambodży, "król muszelek" i wiele innych. To była podróż życia i mocno rozwojowy czas, duchowo, życiowo i emocjonalnie, spotkanie z gościnnością, której nie znał i ludźmi, którzy na zawsze pozostaną w jego sercu.

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net