Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Robert Gondek - W drodze na najwyższe szczyty Afryki - część 2: Zambia, Malawi, Gabon, Wyspy Św. Tomasza i Książęca

niedziela 22.02.2015 godz. 18:00 - Gryfiński Dom Kultury

Podczas drugiej części pokazu poświęconego projektowi "W drodze na najwyższe szczyty Afryki" odwiedzimy Zambię, Malawi, Gabon oraz Wyspy Św. Tomasza i Książęcą. Dowiemy się, że to wcale nie oczywiste, która góra jest najwyższym szczytem Zambii, czy Gabonu, a ich zdobycie jest czasem niemożliwe. Zdobędziemy Sapitwa Peak - najwyższy szczyt Malawi, choć Malawijczycy tam nie chodzą. Przeniesiemy się też na Wyspy Św. Tomasza i Książęcą, aby zdobyć niespodziewanie trudny wierzchołek Pico de Sao Tome. Odwiedzimy wybrzeże jeziora Malawi, a w Gabonie z odległości kilku metrów będziemy obserwować goryle, szympansy i niezwykłe mandryle. Odpoczniemy przechadzając się po lokalnych bazarach i targach, smakując prawdziwych afrykańskich przysmaków i alkoholi.

Robert Gondek - podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Autor licznych pokazów podróżniczych. Trzykrotny zdobywca nagród publiczności za najlepsze pokazy podczas Festiwali w Łodzi i w Środzie Wielkopolskiej. Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive. Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Uczy się języka Swahili. Prowadzi projekt "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", mający na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju.

Strony internetowe autora pokazu: www.szczytyafryki.pl.

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net