Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Jerzy Jurkiewicz - Korona po koronie

niedziela 01.03.2015 godz. 15:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Każde polskie pasmo górskie ma swój najwyższy szczyt. Jest ich 28. Najniższy Łysica 612 m n.p.m. w Górach Świętokrzyskich, najwyższy Rysy 2499 m n.p.m. w Tatrach. Jerzy opowie wraz z członkami rodziny o wyprawach na wszystkie z nich. Dostarczy informacji logistycznych przydatnych do organizacji wypraw. Po 4 latach zdobywania szczytów Polski przedstawi swój kolejny projekt - Koronę Gór Unii Europejskiej.

Jerzy Jurkiewicz jest członkiem Szczecińskiego Klubu Wysokogórskiego PZA. Ma troszkę odmienny sposób na zdobywanie gór niż większość profesjonalistów. Kładzie bowiem nacisk na eksplorowanie ich całą rodziną. W 2014 roku wspinał się na Koronę Gór Polski razem... z najmłodszym dziewięcioletnim Karolem .

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net