Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Agnieszka Kępska - Wyprawy do "Krainy Olbrzymów" - Jotunheimen 2011-2013

piątek 27.02.2015 godz. 21:00 - Gryfiński Dom Kultury

"Wyprawy do 'Krainy Olbrzymów' - Jotunheimen 2011-2013" to pokaz zdjęć i opowieść o trzech górskich wyprawach do jednego ze zdecydowanie najbardziej fascynujących regionów Gór Skandynawskich.

Jotunheimen - groźna, dzika i nieodgadniona - owiana wieloma legendami kraina niegdyś przejmowała grozą nawet dzielnych Wikingów. Dziś jest to miejsce, gdzie nadal czuć budzącą respekt, niepozostawiająca złudzeń kto się musi dostosować potęgę Natury. I choć przypuszczamy, że olbrzymie są tam tylko góry, lodowce i... - no właśnie - opady to myśl o każdej wyprawie w to miejsce mimo, że niezwykle fascynuje to również nieco przeraża.

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net