Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Michał Ilczuk, Tomek Dąbrowski - Happeast - w poszukiwaniu szczęścia w Iranie

piątek 20.02.2015 godz. 16:00 - Piekarnia

Kilka tygodni przed naszym wyjazdem do kraju Persów, kilku studentów zostało tam aresztowanych za nagranie klipu do hitu Pharrella Williamsa "Happy". Według władz szerzyli zepsucie i obrażali moralność w kraju Ajatollahów. Czy rzeczywiście w Iranie nie można być "happy"?

Chcieliśmy przekonać się jak jest naprawdę, dlatego pojechaliśmy tam zapytać ludzi o koncepcję ich szczęścia. Okazało się, że Irańczycy, mimo różnych ograniczeń, potrafią cieszyć się życiem nawet bardziej niż ludzie w mniej "radykalnych" krajach. Podczas naszej podróży spotkaliśmy masę uśmiechniętych ludzi i zetknęliśmy się z niezwykłą gościnnością Persów. O tym co sprawia radość Irańczykom opowiemy na naszej prezentacji.

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net