Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

ProgramBiletyNoclegKontakt / OrganizacjaKino Gryf

Program

4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"


25.02.2010

18:30 - Piotr Sudoł, Zbyszek Sas, Dominik Szmajda: Afryka Nowaka - Etap 1. Libia (Gryfiński Dom Kultury)
20:00 - Degustacja potraw: Kuchnia wietnamska (Gryfiński Dom Kultury)
20:30 - Małe Instrumenty: Koncert (Gryfiński Dom Kultury)

26.02.2010

12:00 - Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie: Do szkoły pod górkę - dzieci z himalajskich szlaków (Gryfiński Dom Kultury)
16:00 - Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie: Zanskar - szlakiem himalajskich karawan (Gryfiński Dom Kultury)
17:00 - Agata Sowińska, Mikołaj Siliński: "Prawa wolna a lewą się wyklepie czyli autostopem do Portugalii" (Klub Festiwalowy Włóczykija)
17:00 - Jakub Królikowski: Jak to jest z tą Birmą?" (Gryfiński Dom Kultury)
18:00 - Aleksander Doba: Kajakiem dookoła Bajkału (Gryfiński Dom Kultury)
18:00 - Łukasz Płotecki: Tam, gdzie wilcy wyją, czyli... nie wiem ile kilometrów autostopem przez Kazachstan (Klub Festiwalowy Włóczykija)
19:00 - Jagoda Koprowska: W światyniach i wioskach Kambodży (Klub Festiwalowy Włóczykija)
19:00 - Olek Domalewski: BASE jumping. Urodzony bez lęku wysokości (Gryfiński Dom Kultury)
20:30 - Iza Tylkowska, Wojtek Ryngwelski: Wycieczka na wschód. Motocyklem przez Białoruś (Klub Festiwalowy Włóczykija)
20:30 - Jan Lenczowski: Nanda Devi East - 70 lat polskiego himalaizmu (Gryfiński Dom Kultury)
21:30 - IMPREZA: Bal Włóczykija (Centrum Aktywności i Kreatywności Pchła Szachrajka)
22:00 - Anders Ostergaard: Birma VJ (Gryfiński Dom Kultury)

27.02.2010

12:00 - Jamie Meltzer: Witamy w Nolywood (Gryfiński Dom Kultury)
13:00 - Dorota Wójcik: Odnaleźć nić Jedwabnego Szlaku (Gryfiński Dom Kultury)
14:00 - Artur Kozłowski: Podwodna eksploracja jaskiń Irlandii (Gryfiński Dom Kultury)
15:00 -  Włóczykij Trip Extreme 2010 - trzeci pieszy ekstremalny nocny zimowy rajd na orientację (Gryfiński Dom Kultury)
15:00 - Piotr Owczarski, Cezary Pawłowski: Wyprawa Islandia 2009. Rejs na koniec naszego świata (Gryfiński Dom Kultury)
15:00 - : Włóczykij Trip Extreme 2010 - lista uczestników (Gryfiński Dom Kultury)
 Włóczykij Trip Extreme 2010 - wyniki rajdu (Gryfiński Dom Kultury)
16:00 - Beata Jakuszewska: Tribi Sun: saharyjskie serca (Gryfiński Dom Kultury)
16:00 - Zbyszek Karbowski: Magiczny Kaukaz (Klub Festiwalowy Włóczykija)
17:00 - Andrzej Kordylasiński: Po wietnamskich bezdrożach z mniejszościami etnicznymi (Klub Festiwalowy Włóczykija)
17:00 - Wojtek Paczos: Z Gór Skalistych nad Morze Arktyczne. Kanadyjski road trip (Gryfiński Dom Kultury)
18:00 - Michał Witkiewicz: Arabia: Od starożytności po nowoczesność (Gryfiński Dom Kultury)
18:00 - Andrzej Maziakowski: 15 tys. km maluchem po północnej Rosji (Klub Festiwalowy Włóczykija)
19:00 - Bartek Malinowski: Manaslu - Góra Ducha (Klub Festiwalowy Włóczykija)
19:00 - Natasza Caban: Popłynęłam dookoła świata po uśmiech dziecka (Gryfiński Dom Kultury)
20:30 - Romuald Koperski: Ekspedycja Stulecia 2008 (Gryfiński Dom Kultury)
20:30 - Wojtek Marzec: Patagonia - Rutą 40 na Koniec Świata (Klub Festiwalowy Włóczykija)
22:00 - Barrie Angus McLean, Yukari Hayashi, Hiroaki Mori: Tybetańska Księga Zmarłych (Gryfiński Dom Kultury)

28.02.2010

11:00 - Tadeusz Kołucki: Wędrówki w czasie po ulicach Trzcińska Zdroju (Gryfiński Dom Kultury)
12:00 - Kluby rowerowe powiatu gryfińskiego: Lokalne widoki z siodełka (Gryfiński Dom Kultury)
13:00 - Rysiek Matecki: Spacerem po Dolinie Miłości (i okolicy) (Gryfiński Dom Kultury)
14:00 - Marian Anklewicz: Na tropie tajemnic pomorskich templariuszy (Gryfiński Dom Kultury)
15:00 - Antoni Adamczak: Knieja Bukowa. Szczeciński Park Krajobrazowy (Gryfiński Dom Kultury)
16:00 - Krzysztof Staszelis: Mongolia - kraina nieskończonego stepu (Klub Festiwalowy Włóczykija)
16:00 - Marek Miloszewski: Wzdłuż Odry 2009. Tata i syn na rowerach (Gryfiński Dom Kultury)
17:00 - Karolina Kwiecień: Huculszczyzna - niecodzienna codzienność (Gryfiński Dom Kultury)
17:00 - Rafał Król: Trawers Grenlandii (Klub Festiwalowy Włóczykija)
18:00 - Olga Mielnikiewicz: Spacer po Kabulu i okolicach (Gryfiński Dom Kultury)
18:00 - Barbara i Andrzej Pasławscy: Bałkany - teren nieuczesany (Klub Festiwalowy Włóczykija)
19:00 - Wojciech Bobilewicz: Trzy filiżanki Etiopii (Gryfiński Dom Kultury)
19:00 - Maciek Tumulec, Jarek Rochowicz: Nowogard-Gambia. Autostopem z przymrużeniem oka (Klub Festiwalowy Włóczykija)
20:00 - Leszek Szczasny: "Syria - starożytność i ramadan z dyktaturą w tle" (Klub Festiwalowy Włóczykija)
20:00 - Jacek Hugo-Bader: Biała gorączka (Gryfiński Dom Kultury)
21:30 - Radosław Skrycki: O przedstawieniach krain, których nie ma (Gryfiński Dom Kultury)

01.03.2010

16:00 - Ks. Jan Zalewski: Moje historyczno-patriotyczne rajdy motocyklowe po Europie (Gryfiński Dom Kultury)
17:00 - Ewelina Grymuła, Łukasz Szubiński: Na południe Afryki - RPA, Suazi, Lesotho 2009 (Gryfiński Dom Kultury)
18:00 - Przemek Lewandowski: W drodze do nadrzeczywistości (Gryfiński Dom Kultury)
19:00 - Tomek "Czapa" Mackiewicz: Salewa Khan Tengri Solo Trawers (Gryfiński Dom Kultury)
20:00 - Ida Gowda, Marek Klonowski: El Camino Baby 2009 (Gryfiński Dom Kultury)
21:00 - Bruce Nyznik, Lawrence Schiller: Człowiek, który zjechał z Everestu (Gryfiński Dom Kultury)

02.03.2010

10:00 - Wycieczka: Wycieczka do Morynia
16:00 - David Adetayo Olusoga: Namibia: ludobójstwo a II Rzesza (Gryfiński Dom Kultury)
17:00 - Josh Berman: Refresh (Gryfiński Dom Kultury)
17:45 - SVP Production: Mad in France (Gryfiński Dom Kultury)
18:45 - Michael Raeburn: Triomf (Gryfiński Dom Kultury)
21:00 - Carlos Reygadas: Ciche Światło (Gryfiński Dom Kultury)

03.03.2010

13:00 - RAJD WŁÓCZYKIJA: I Rajd Miejski "Zakrzywienie czasoprzestrzeni" (Gryfiński Dom Kultury)
I Rajd Miejski "Zakrzywienie czasoprzestrzeni" - wyniki rajdu (Gryfiński Dom Kultury)
16:00 - Licinio de Azevedo: Nocni lokatorzy (Gryfiński Dom Kultury)
17:15 - Tsitsi Dangarembga: Dzień matki (Gryfiński Dom Kultury)
18:00 - Claudia Llosa: Gorzkie mleko (Gryfiński Dom Kultury)
20:00 - Ron Havilio: Potosi: czas podróży (Gryfiński Dom Kultury)

04.03.2010

10:00 - Wycieczka: Wycieczka do Szczecina. Wilhelm Meyer-Schwartau i Cmentarz Centralny
16:00 - Artur Lorenc: Rowerem z Polski do Dakaru (Gryfiński Dom Kultury)
17:00 - Grzegorz Dolniak, Konrad Kajszczarek: Korona gór państw byłej Jugosławii (Gryfiński Dom Kultury)
18:00 - Bartosz Skórzewski, Joanna Bylińska: Afryka z samego środka (Gryfiński Dom Kultury)
19:00 - Bartek Piziak: Autostopem do Iraku (Gryfiński Dom Kultury)
20:00 - Tomasz Nasiółkowski: 523 dni dookoła Azji (Gryfiński Dom Kultury)
21:00 - Bajzel: Koncert (Klub Festiwalowy Włóczykija)

05.03.2010

16:00 - Marcin Malecki: Etiopia 2008 czyli 3500 km po bezdrożach Abisynii (Gryfiński Dom Kultury)
17:00 - Piotr Strzeżysz: Kirgiz (nie) schodzi z konia - Kirgizja rowerem (Gryfiński Dom Kultury)
18:00 - Bartłomiej Machowski: Czarnobyl - obraz po katastrofie (Gryfiński Dom Kultury)
19:00 - Andrzej Muszyński: W poszukiwaniu sprzeczności. Tajlandia, Kambodża. (Gryfiński Dom Kultury)
20:30 - Degustacja potraw: Kuchnia Turecka (Gryfiński Dom Kultury)
21:00 - Happysad: Koncert (Gryfiński Dom Kultury)

06.03.2010

10:00 - Wycieczka: Wycieczka do Chojny
12:00 - Joanna Zabielska, Piotr Stokłosa: Na rowerze dookoła Polski w 30 dni (Mieszkowice)
13:00 - Sebastian Durbacz: Królestwo z kamienia (Mieszkowice)
14:00 - Andrzej Muszyński: Vueltaamericana (Mieszkowice)
19:00 - Tymon Tymański: Koncert (Gryfiński Dom Kultury)
Vavamuffin: Koncert (Gryfiński Dom Kultury)

08.03.2010

 IV Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij" zakończony (Gryfiński Dom Kultury)
 Wycieczki po regionie w ramach IV Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży "Włóczykij" (Gryfiński Dom Kultury)

09.03.2010

Wspomnienia Włóczykijki z IV Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży "Włóczykij" (Gryfiński Dom Kultury)



PODCZAS FESTIWALU ZOBACZYSZ TAKŻE

Wyszukiwarka WŁÓCZYKIJA

WYSZUKAJ WEDŁUG FRAZY LUB DATY

wybierz datę:

podaj rodzaj sortowania:

z tekstem w nazwie lub autorze:

WYSZUKAJ WEDŁUG KATEGORII

wybierz kategorię:

wybierz numer festiwalu lub zaznacz inne pokazy:

podaj rodzaj sortowania:

WYSZUKAJ VIDEO

wybierz numer festiwalu lub zaznacz inne pokazy:

podaj rodzaj sortowania:

POLECAMY