Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

ProgramBiletyNoclegKontakt / OrganizacjaKino Gryf

RAJD WŁÓCZYKIJA

I Rajd Miejski "Zakrzywienie czasoprzestrzeni"

03.03.2010 godz. 13:00 - Gryfiński Dom Kultury

"Zakrzywienie Czasoprzestrzeni" to trzeci po "Włóczykij Trip Extreme" i "Hydrozagadce w Szuwarach" rajd z serii Włóczykija. W odróżnieniu od wspomnianych cechuje go przede wszystkim mniej wyczynowy, luźny charakter. Zasadą rajdu jest odnalezienie 10 punktów na terenie miasta Gryfino i okolic w określonym czasie, a także wykonanie nietypowych zadań oraz rozwiązanie zagadek.

(Foto: Marek Partyka)

Celem rajdu jest pokazanie Gryfina od "innej", mniej znanej strony, a także edukacja historyczna poprzez zabawę. Uczestnicy będą odwiedzać miejsca do których sami mogliby nigdy nie trafić.

Rajd miejski "Zakrzywienie czasoprzestrzeni" odbędzie się 3 marca 2010 roku (środa). Start przewidziany jest w Gryfińskim Domu Kultury o godzinie 13:00. Do startu dopuszczane będą tylko drużyny dwuosobowe. Osoby niepełnoletnie mogą startować wyłącznie pod opieką dorosłych.

(Foto: Marek Klonowski)

REGULAMIN RAJDU:

1. ZAKRZYWIENIE CZASOPRZESTRZENI to Rajd na Orientację o charakterze poznawczo - cyrkowym.
2. Główną zasadą rajdu jest to, aby dotrzeć w jak najkrótszym czasie w 10 miejsc ulokowanych na terenie miasta Gryfina i okolic, a także prawidłowo rozwiązać testy i wykonać zadania.Trasa rajdu będzie miała maksymalnie 10 km.
3. Udział w rajdzie biorą wyłącznie drużyny dwuosobowe.
4. Rajd rozpoczyna się w budynku Gryfińskiego Domu Kultury w Gryfinie, na ul.Szczecińskiej 17, o godz. 13.00. Zameldowanie musi się odbyć przed startem najpóźniej o 12.45. Uczestnicy będą startować w odstępach 5 minut.
5. Zawodnicy, którzy chcą wystartować muszą dostarczyć swoje zgłoszenie najpóźniej do 1 marca do Gryfińskiego Domu Kultury lub przesłać na e-mail: lew@stopklatka.pl
6. Termin zgłoszeń upływa w poniedziałek, 1 marca 2010, o godzinie 12:00, przy czym należy się liczyć z tym, że w przypadku dużej ilości zgłoszeń nabór zostanie zamknięty wcześniej. Liczba uczestników jest ograniczona (maksymalnie 20 drużyn).
7. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do rajdu będzie złożenie podpisu pod oświadczeniem o starcie w zawodach na własną odpowiedzialność. Podpis składa się bezpośrednio przed startem rajdu.
8. Warunkiem startu będzie uiszczenie opłaty w kwocie 10 zł. Kwotę wpłaca się przez formularz na stronie: www.gdk.com.pl/index.php?plik=bilet&bilety_id=3
9. Osoby niepełnoletnie mogą startować wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
10. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, datę urodzenia, pełny adres , nr telefonu komórkowego zabieranego na trasę oraz adres e-mail.

» powrót «

Rajd Włóczykija na Wóczykiju 2010

Wyszukiwarka WŁÓCZYKIJA

WYSZUKAJ WEDŁUG FRAZY LUB DATY

wybierz datę:

podaj rodzaj sortowania:

z tekstem w nazwie lub autorze:

WYSZUKAJ WEDłUG KATEGORII

wybierz kategorię:

wybierz numer festiwalu lub zaznacz inne pokazy:

podaj rodzaj sortowania:

WYSZUKAJ VIDEO

wybierz numer festiwalu lub zaznacz inne pokazy:

podaj rodzaj sortowania:

POLECAMY