Włóczykij 2009




Podróżnicze wieści

Zobacz wcześniejsze edycje festiwalu Włóczykij

    10

    9

    8

    7

    6

    5

    4

    3

    2

    1

Program

3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie. SYMBOL PB
przy pokazie lub prezentacji oznacza, że udział jest bezpłatny.


19.02.2009

18:30 - David Kaszlikowski, Eliza Kubarska: Grenlandia - Zderzenie żywiołów
20:00 -  Kuchnia rosyjska
21:00 - koncert: Polemic

20.02.2009

14:00 - Wiera Storożowa: Podróż ze zwierzętami domowymi
16:00 - Jarosław Ziółkowski i Marta Maskowicz: Indie i Nepal monsunową porą (PB)
17:00 - Beata Kaczor, Marcin Obałek: Traktoriada - czyli Ursusem przez świat!
18:00 - Mirosław Kolerski, Marcin Safranow, Maciej Swinarski: MOTOSYBERIA.COM
19:00 - Jurek Arsoba: Zaćmienie Słońca na Ałtaju 2008
20:00 - Janek Mela: Każdy ma swoje Kilimandżaro
21:00 - Arkadiusz "Arun" Milcarz, Paweł Ferdek: Indonezja a nawet Papua Nowa Gwinea
22:30 - Aleksiej Bałabanow: Ładunek 200 (PB)

21.02.2009

12:00 - Konstantin Odegov: Spadkobiercy cara
14:00 - Anna i Jakub Urbańscy: Po trzykroć Papua
15:30 - Jakub Królikowski: Laos z Tiziano Terzanim
16:30 - Monika Kozak, Piotr Czekanowski: Wczoraj Meksyk
16:45 -  Włóczykij Trip Extreme 2009 - drugi pieszy ekstremalny nocny zimowy rajd na orientację
 Włóczykij Trip Extreme 2009 - lista uczestników
 Włóczykij Trip Extreme 2009 - wyniki rajdu
17:30 - Piotr Strzeżysz: Samotnie rowerem przez Tybet
18:30 - Bartosz Malinowski, Joanna Mikołajczak: Łuk Karpat
20:00 - Leszek Cichy: Mount Everest zimą i Korona Ziemi
21:30 - Tomek Jaksina: Rowerem na Krym (PB)
22:30 - Paweł Łungin: Wyspa

22.02.2009

10:00 - Stanisław Skrzyniarz: Rajdy Cedyńskiego Klubu Rowerowego (PB)
11:00 - Saba Keller: Co Odra widziała. Opowieści sprzed 100 lat. (PB)
11:30 - Beata Kasicka: Spływ Zambezi (PB)
12:00 - Marian Anklewicz: Tajemnicze szachownice (PB)
12:00 - konkurs: Konkurs kulinarny "Potrawa regionalna dla głodnego Włóczykija"
13:00 - Mirosław Opęchowski: Cmentarze żydowskie na Pomorzu Zachodnim (PB)
14:00 - Paweł Szulc: W poszukiwaniu nowego domu. Migracje ludności na Pomorzu Zachodnim w latach 1945-1950 (PB)
15:00 - Rafał Łabuz: Maluchami do Mongolii - Rajd Lajkonika 2008
16:00 - Sebastian Durbacz: Indie - u podnóża Himalajów
17:00 - Maciej Krzeptowski: Do mostu na rzece Kwai
18:00 - Jakub Pająk: Solna karawana, Mali (Timbuktu-Taoudenni)
19:00 - Wazari Team: Przez śniegi Zielonego Lądu - Grenlandia 2008
20:00 - Andrzej Muszyński, Tomek Gola, Paweł Wojtszyn: MUKONGO Minkebe Expedition
21:00 - Giuseppe Campanella: Na północ

23.02.2009

11:00 - Jurek Arsoba: Barwy i twarze Laosu 2007-2008
14:00 - Yung Chang: W górę Jangcy
16:00 - Werner Herzog: Spotkania na krańcach świata
18:00 - Marek Rachoń: Boliwia. Laguny, gejzery, flamingi
19:00 - Marek Klonowski: Free Tibet Expedition (PB)
20:00 - Tomek Walkiewicz: HiFlyer Polar Ice Expedition 2008
21:00 - Anna Grebieniow: Pod żaglami przez Pustynię Gobi

24.02.2009

15:00 - Neten Chokling Rinpoche: "Milarepa: Magik, morderca, święty" (PB)
17:00 - Siergiej Dvortsevoy: Tulpan
19:00 - Anna Melikyan: Rusałka
21:00 - Marina Lubakowa: Okrucieństwo

25.02.2009

15:00 - Walerij Pendrakowski: Pełen oddech (PB)
17:00 - Manijeh Hekmat: 3 kobiety w różnym wieku
20:00 - Haile Gerima: Teza
21:30 - Doris Dörrie: Hanami - kwiat wiśni

26.02.2009

15:00 - Andrei Kravchuk: Italianiec (PB)
17:00 - Maciej Tumulec, Paweł Ceranka, Jarosław Rochowicz: Zastopować świat - Iran Turkmenistan Uzbekistan 2008
18:00 - Krzysztof Skok: Wyprawa rowerowa "Pekin 2008"
19:00 - Andrzej i Barbara Pasławscy: Transalbania - nie taki diabeł straszny
20:00 - Karolina Marcinkowska: Madagaskar - wyspa przodków
21:00 - Tomasz Dębiec: Freeride w ukraińskich Karpatach

27.02.2009

16:00 - Andrzej Kordylasiński: Dumni Ujgurzy o błękitnych oczach - Aspiracje mniejszości narodowej w Chinach (PB)
17:00 - Mirosław "Maken" Dzięciołowski: Rastasize - polskie dźwięki na Jamajce
18:00 - Rafał Król, Krzysztof Staszelis: Eksploracja Lasu Polarnego Lemmenjoki
19:00 - Arkadiusz Ziemba: Madagaskar na rowerach
 Wyniki konkursu kulinarnego "Potrawa regionalna dla głodnego Włóczykija"
20:00 - Jacek Govenlock: Korea Północna - kraj dwóch panów K.
21:00 -  Kuchnia włoska
21:30 - Peyoti for President: koncert

28.02.2009

13:30 - Kołbacz: wycieczka
15:00 - Andrzej Dybczak, Jacek Nagłowski: Gugara
18:00 - BAABA: koncert
20:00 - Żywiołak: koncert
22:00 - Jafia Namuel: koncert
 Wspomnienia z III Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży "Włóczykij"



PODCZAS FESTIWALU ZOBACZYSZ TAKŻE