Najbliższa impreza:

Program

2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży WŁÓCZYKIJ

21.02.2008

18:00 - Grzegorz Lityński: Fotografia podróżnicza
18:30 - Mikołaj Książek i Katarzyna Gembalik: Riders On The Storm
19:00 - Ryszard Czajkowski: Ludy Kenii
20:30 -  Kuchnia meksykańska na Włóczykiju
21:00 - HAYDAMAKY: koncert

22.02.2008

15:30 - Ryszard Czajkowski: Do źródeł Nilu (PB)
16:00 - Jana Krzeptowska: Dwa miesiące w Chile i Argentynie (PB)
17:00 - Grzegorz Lityński: Butan - królestwo wśród chmur
18:00 - Maciej Krzeptowski: Marią dookoła świata
20:00 - Monika Kozak i Piotr Czekanowski: Czy warto jechać do Birmy na miesiąc?
20:30 -  Kuchnia grecka na Włóczykiju
22:00 - Lao Che: koncert

23.02.2008

13:00 - Jakub Królikowski: Wietnam alternatywnie
14:00 - Jakub Matuszkiewicz: Jordania i Ziemia Święta
15:00 - Agnieszka Stryczek, Paweł Chudzicki: Citroenem do Timbuktu
16:00 - Karolina Marcinkowska: Miasto, urban art, synkretyzm kulturowy - pomijane oblicze Afryki
17:00 - Cezary Bugajczyk: TransChukotka 2006 Bike Expedition
18:00 - Konrad Konieczny: Norwegia - Zew Północy
19:00 -  Włóczykij Trip Extreme 2008 - pierwszy pieszy ekstremalny nocny zimowy rajd na orientację
19:00 - Jakub Postrzygacz: Canning Stock Route Expedition. Rowerem przez pustynie
19:05 -  Włóczykij Trip Extreme 2008 - pierwsi Argonauci Międzyodrza wyłonieni
20:00 - Iwona i Sebastian Kaliszewscy: Z niemowlakiem na Kaukaz
21:00 - Piotr Opacian: Kajakiem w górę Madidi
22:00 - Pokaz specjalny: Koyaanisqatsi

24.02.2008

11:30 - Marta Frużyńska: W poszukiwaniu krainy Trolli (PB)
12:00 - Tomek Jaksina, Irena Skrzeszowska: Rowerem nad Adriatyk (PB)
13:00 - Marian Anklewicz: Bardzo stara baśń (PB)
14:00 - Piotr Opacian: Syberia kajakiem: Bajkał i Lena
15:00 - Krzysztof Matysiak: Puszcza Bukowa
16:00 - Łukasz Szubiński, Ewelina Grymuła: Tropem Drakuli
17:00 - Łukasz Wierzbicki: Wspomnienia o Kazimierzu Nowaku
18:00 - Maciej Pastwa: Sahara Adventure
18:30 - Jerzy Arsoba: Daleki Wschód Rosji - Japonia. Różnice i podobieństwa
19:30 - Marek Kalmus: Guge - zaginione królestwo Tybetu
21:00 - Krzysztof "Krisek" Kwiatkowski: Survival - sposób na życie
22:00 - Najnowsze filmy Marka Klonowskiego: ON MY WAY TO MOUNT LOGAN + Powstanie Klona Klona Part I (PB)

25.02.2008

16:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: Skrzypce
18:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: Macunaima
20:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: W cieniu słońca

26.02.2008

16:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: Whisky
18:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: Święta rodzina
20:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: Rosario Tjeras

27.02.2008

16:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: Los Muertos
18:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: XXY
20:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: Madame Sata

28.02.2008

16:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: XXY
18:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: Bombon - El Perro
20:00 - Przegląd Filmów Latynoamerykańskich: Japon

29.02.2008

16:00 - Agata Ptasznik: Krótko o Chinach (PB)
17:00 - Michał Witkiewicz: Ameryka Centralna - obszar kontrastów
18:00 - Sławomir Skalmierski: W poszukiwaniu legendy - QNT Northwest Passage
20:00 - Jan Kwiatoń: Tilicho Lake and Peak 2007
22:00 - Dubska: koncert
23:00 - : Obrazkowe wspomnienia z II Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży "Włóczykij"



PODCZAS FESTIWALU ZOBACZYSZ TAKŻE



WEJŚCIÓWKI

Cena karnetu umożliwiająca wejście na kilkadziesiąt prezentacji oraz projekcji filmowych, a także inne wydarzenia festiwalowe - 38 zł
Karnet daje uczestnikowi gwarancję dostania się na wydarzenia, w przypadku zainteresowania większego niż liczba miejsc na sali. Karnet nie obowiązuje tylko na koncert zespołu Lao Che.

Cena biletów na pojedyncze wydarzenia - 5 zł
Bilety sprzedawane będą bezpośrednio przed rozpoczęciem danych wydarzeń.

W programie znajdują się również pokazy bezpłatne (PB).

Ceny biletów na koncerty:
- na koncert Lao Che - 20 zł
- na koncert Haydamaky - 15 zł
- na koncert Dubska - 10 zł