Najbliższa impreza:

Włóczykij Trip Extreme 2008 - pierwsi Argonauci Międzyodrza wyłonieni

Bartek Wo┼║niak oraz Wi┼Ťniewski Krzysztof Argonautami Mi─Ödzyodrza 2008

Argonauci Mi─Özyodrza 2008 - Wo┼║niak Bartek, Wi┼Ťniewski Krzysztof oraz s─Ödzia rajdu Marek Partyka (w ┼Ťrodku)

Zwyci─Özcami pierwszego ekstremalnego rajdu na orientacj─Ö zorganizowanego podczas festiwalu W┼é├│czykij - W┼ü├ôCZYKIJ TRIP EXTREME 2008 - zostali Bartek Wo┼║niak oraz Wi┼Ťniewski Krzysztof.

Sigma i Pi z Matplanety - najbardziej tajemnicza załoga na rajdzie

G┼é├│wn─ů zasad─ů festiwalu by┼éo przej┼Ťcie w limicie 8 godzin ok. 40 km i zaliczenie jak najwi─Ökszej ilo┼Ťci punkt├│w kontrolnych w jak najkr├│tszym czasie. Rajd rozpocz─ů┼é si─Ö o godz. 19 i sko┼äczy┼é o 6 rano w niedziel─Ö. Do udzia┼éu w rajdzie zg┼éosi┼éy si─Ö 53 osoby, wystartowa┼éo ostatecznie 39 os├│b (22 dru┼╝yny).

W bazie rajdu

Klasyfikacja rajdu, liczba zaliczonych punkt├│w kontrolnych, czas przej┼Ťcia trasy, liczba punkt├│w karnych.

1. Wo┼║niak Bartek, Wi┼Ťniewski Krzysztof - Szczecin - (8 PK, 5:56)
2. Moraczewski Krzysztof - Szczecin - (8 PK, 6:45)
3. (ex-aequo) Kowalak Paweł, Nowicki Roman (8 PK, 7:54)
(ex-aequo) Mazurkowski Martin, Andrałojć Aleksander - Szczecin (8 PK, 7: 54)
5. Nowak Dariusz, Mikulski Andrzej - Gryfino (8 PK, 8:18)
6. Zabłocki Krzysztof , Szymon Śliwczyński - Szczecin (6 PK, 7:27)
7. Grabias Damian, Dorota Grabias - Gryfino (6 PK, 8:10)
8. Klimera Rafał - Bielsko-Biała (5 PK, 7:32)
9. Benedyczak Rafał - Szczecin (5 PK, 7:41)
10. Sokołowicz Małgorzata, Szymczak Marcin - Szczecin (5 PK, 7:42)
11. Osetek Szymon, Wo┼║nicki Marcin - Gryfino (5 PK, 8:11)
12. Arsoba Jerzy - Szczecin (4 PK, 7:42)
13. Czerniawski Kazimierz, Szczepaniak Zbigniew (4 PK, 7:52)
14. Piznal Grzegorz, Piznal Piotr (4 PK, 8:09)
15. Słupecka Monika, Fatyga Bartosz (4 PK, 6:29)
16. Soroko Tomek (6 PK, 9:O2, 3 karne)
17. Sadzikowski Andrzej, Liwu┼Ť ┼üukasz (4 PK, 8:54, 2 karne)
18. Matulis Krzysztof, Lewandowski Mariusz (5 PK, 9:14, 3 karne)
19. Hasiuk Adrianna, Łutowicz Gabriela (1 PK, 6:58)
20. Wrażka Mariusz, Rak Michał (3 PK, 8:51, 2 karne)
21. Ryngwielski Wojciech, Tylkowska Izabela (6 PK, 9:55, 5 karne)

Dyskwalifikacja Puzik Maciek, Drohomirecki Arkadiusz

» powrót «