Najbliższa impreza:

Włóczykij ...

"Włóczykij wędrował cały dzień przez niezbadane okolice, słysząc nad sobą nawoływanie ptaków przelotnych (...) Szło mu się łatwo, plecak był niemal pusty, a trosk nie miał żadnych. To jest wieczór na piosenkę - pomyślał Włóczykij - na nową piosenkę, która składać się będzie w jednej części z nadziei, w dwóch z wiosennej tęsknoty i której resztę stanowić będzie niewypowiedziany zachwyt".
Tove Jansson "Opowiadania z doliny Muminków".

"Włóczykij" to impreza odbywająca się w sąsiedztwie terenów Międzyodrza, w miejscowości Gryfino koło Szczecina. Poświęcona jest ludziom, którzy odnajdują swoją podróżniczą i życiową "tropę" z dala od utartych szlaków i turystycznego blichtru, dla których podróżowanie jest niekończącą się "odyseją", nierzadko prowadzącą do przekraczania mentalnych i fizycznych granic.

Plakat imprezy

Głównymi punktami programu są spotkania z podróżnikami, a także z przegląd profesjonalnych długometrażowych filmów z odległych i egzotycznych zakątków świata. Oprócz prezentacji slajdów, zdjęć, spotkań i filmów na Włóczykiju odbywają się również degustacje potraw "kuchni świata", koncerty alternatywnych zespołów, wystawy, a także zimowy ekstremalny rajd na orientację.


WEJŚCIÓWKI


Cena karnetu umożliwiająca wejście na kilkadziesiąt prezentacji oraz projekcji filmowych, a także inne wydarzenia festiwalowe - 38 zł
Karnet daje uczestnikowi gwarancję dostania się na wydarzenia, w przypadku zainteresowania większego niż liczba miejsc na sali. Karnet nie obowiązuje tylko na koncert zespołu Lao Che.

Cena biletów na pojedyncze wydarzenia - 5 zł
Bilety sprzedawane będą bezpośrednio przed rozpoczęciem danych wydarzeń.

W programie znajdują się również pokazy bezpłatne (PB).

Ceny biletów na koncerty:
- na koncert Lao Che - 20 zł
- na koncert Haydamaky - 15 zł
- na koncert Dubska - 10 zł